sztućce

  • Do ulubionych W ulubionych
od 383.68 zl.
w Warszawie
Sztućce Набор столовых приборов Peterhof PH 22120 Hit sprzedaży
Zestaw stołowy PH-22120 z 25 elementów. Wysokiej jakości stal nierdzewna 18 10, uchwyty z tworzywa sztucznego, podstawa ze stali nierdzewnej, łyżki - 6 szt., widelce - 6 szt., nóż - 6 szt. łyżeczka do herbaty - 6 szt.
  • Do ulubionych W ulubionych
od 59.46 zl.
w Warszawie
Sztućce набор столовых вилок peterhof ph 22114 Hit sprzedaży
Sztućce integralną część nakrywania do stołu. Przy wyborze sztućców trzeba zwracać uwagę nie tylko na piękno i blask. Ważne i jakość produktów. Taki zestaw doskonale uzupełniają układ tabeli. Dzięki wysokiej jakości materiału i najwyższej klasy obsługi, zestaw będzie służył przez długie lata i zachowuje nieskazitelny wygląd. Zestaw widelców stołowych od austriackiej marki peterhof - to gwarancja wysokiej jakości, wytrzymałości i komfortu w domu.
  • Do ulubionych W ulubionych
od 19.83 zl.
w Warszawie
Sztućce integralną część nakrywania do stołu. Przy wyborze sztućców trzeba zwracać uwagę nie tylko na piękno i blask. Ważne i jakość produktów. Taki zestaw doskonale uzupełniają układ tabeli. Dzięki wysokiej jakości materiału i najwyższej klasy obsługi, zestaw będzie służył przez długie lata i zachowuje nieskazitelny wygląd. Łyżki stołowe od austriackiej marki peterhof - to gwarancja wysokiej jakości, wytrzymałości i komfortu w domu.
  • Do ulubionych W ulubionych
od 19.69 zl.
w Warszawie