mikroskopy

Mikroskop Микроскоп CELESTRON Deluxe портативный цифровой Hit sprzedaży
Mikroskop cyfrowy SITITEK Mikronów Space
 • Do ulubionych W ulubionych
od 506.89 zl.
w Warszawie
pojemnościowy, pętla, 30-16000 Hz wtyk 3.5 mm
 • Do ulubionych W ulubionych
od 12.63 zl.
w Warszawie
Możesz wybrać, jak wykorzystać nasz wielofunkcyjny mikroskop korzystać z niego w tradycyjny biologicznym mikroskopem w powiększeniu do 600 razy, albo zainstalować na niego dołączonej aparat cyfrowy do wyświetlania obrazów na komputerze. W każdym razie to będzie doskonałe narzędzie do odkrywania i poznawania świata, niewidzialnego gołym okiem. W zestawie mikroskopu znajduje się oprogramowanie do zapisywania zdjęć i filmów na komputerze. Jest to wspaniały zestaw dla podróżujących ze światem cyfrowych zdjęć!. Mikroskop nadaje się do wykorzystania w procesie uczenia się w szkołach i innych instytucjach edukacyjnych. Cechy mikroskopu: Optyczne powiększenie od 40x do 600x. Zoom cyfrowy do 2000х Okular o zmiennym powiększeniu od 10x do 20x Aparat cyfrowy z kablem USB Oprogramowanie do robienia zdjęć na CD-ROM dla systemów Windows XP, Vista, 7 Obiektywy z zoomem 4x, 15x i 30x Górna i dolna, podświetlenie led Metalowy stolik 2 czystych preparatów szkła 1 szkiełko z wgłębieniem Próbkę skały Wzór skrzydła pszczoły Wzór krewetka Szkło reflektora światła Препаровальная igła Pipeta Pęseta
 • Do ulubionych W ulubionych
od 302.14 zl.
w Warszawie
Zestaw микропрепаратов do szczegółowej analizy pod mikroskopem w drewnianej walizce. Wszystkie leki różne: bakterie, grzyby jednokomórkowe, przycinaniu roślin i tkanek zwierząt, owady.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 363.30 zl.
w Warszawie
 • Do ulubionych W ulubionych
od 121.10 zl.
w Warszawie
Główne cechy Powiększenie mikroskopu: 100 x 300 x 600 x Głowica: Монокулярная Obudowa: Z Tworzywa Sztucznego Reflektor Oświetlenie lustro Rozmiar: 220 x 60 x 290 mm Opis Cechy mikroskopu MicroScience 600: Wzrost mikroskop 100x, 300х, 600х Wygodne zaciski do mocowania preparatu na przedmiotowej stoliku Podświetlenie lusterkiem i lampką Dodatkowe zestaw do przygotowywania preparatów
 • Do ulubionych W ulubionych
od 121.10 zl.
w Warszawie
Świetny dla dziecka, którzy chcą zanurzyć się w fascynujący świat mikrobiologii. Mikroskop wyposażony jest w oświetlacz z podwójnym działaniu, gdy jest on obrócony lustrem w górę, oświetlenie odbywa się poprzez działanie promieni słonecznych. Jeden obrót, i oto masz już oświetlenie z lampy wbudowanej w drugą stronę ulubionych (baterie nie są dołączone do zestawu). To może być przydatne przy pochmurnej pogodzie lub przy braku dostatecznego oświetlenia w pomieszczeniu. W komplecie do mikroskopu idzie dwa pojemniki szklane z już przygotowanym wcześniej preparatem, i aż 10 szkiełek do przygotowywania swoich микропрепаратов, z czystymi naklejki do znakowania. Tak jak w prawdziwym laboratorium!
 • Do ulubionych W ulubionych
od 174.99 zl.
w Warszawie
Mikroskop Levenhuk 2ST nowoczesny instrumentalny mikroskop z dużą odległością roboczą do 60 mm i powiększeniu 40x. To jest odległość robocza umożliwia badanie nie tylko płaskich микропрепаратов i cienkich warstw, ale i dość dużych próbek kawałków skał, biżuterii, dużych monet itp. Nowoczesne instrumentalne mikroskopy (стереомикроскопы) są powszechnie stosowane do wykonywania precyzyjnych operacji w badaniu małych próbek. Takie urządzenia pozwalają uzyskać trójwymiarowy obraz badanych przedmiotów i z dużą dokładnością zmierzyć wymiary obiektu. Zakres stosowania стереомикроскопов naprawdę ogromne: przy prowadzeniu badań naukowych wykorzystuje się je archeolodzy, technolodzy, jubilerów, kolekcjonerów, biolodzy i wielu innych specjalistów. Optyczne elementy konstrukcyjne wykonane są ze specjalnego szkła o wysokiej przezroczystości, co pozwala na przesyłanie wysokiej jakości realistyczny obraz obserwowanych obiektów. Do regulacji ostrości istnieje możliwość ogniskowania zgrubnego na korpusie mikroskopu jest specjalne pokrętło. Podczas przeprowadzania badania wykorzystuje się naturalne oświetlenie, więc nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup baterii lub akumulatorów. Dla maksymalnej wygody podczas badania, można wdrożyć stolik mikroskopu białą lub czarną stroną do góry. Ponadto, stolik wyposażony jest specjalnymi uchwytami do zatrzaśnięcia микропрепарата. Zawartość opakowania: Mikroskop Levenhuk 2ST Бинокулярная dysza Okulary WF10x (2 szt.) Obiektyw 4x Etui Dwustronna czarno-biała płytka Gumowe muszle Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
 • Do ulubionych W ulubionych
od 599.45 zl.
w Warszawie
Mikroskop Levenhuk 3ST niezawodny i wygodny стереомикроскоп, wyposażony бинокулярной z deszczownicą o nachyleniu do 45 . Taka predyspozycja pozwoli spędzić długie badania bez zmęczenia i napięcia mięśni, a бинокулярная dysza zmniejsza napięcie na oczy użytkownika (w porównaniu z монокулярными modelami)
 • Do ulubionych W ulubionych
od 1 204.95 zl.
w Warszawie
Levenhuk 2S NG to wysokiej jakości biologiczny mikroskop, który jest dostępny dla każdego. Jest on przeznaczony do nauki przezroczystych микропрепаратов w świetle przechodzącym. Oświecona szklana optyka i solidna metalowa obudowa, łatwy w obsłudze te cechy czynią go doskonałym mikroskopem ciekawy temat nastolatka.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 271.87 zl.
w Warszawie
Mikroskop микроскоп levenhuk labzz m101 amethyst Hit sprzedaży
Jak wyglądają niewinne robale przy dużym powiększeniu, z czego składają się rośliny, których można zobaczyć w kropli wody zwykłej mikroskopu Levenhuk LabZZ M101 Amethyst Ametyst twoje dziecko będzie w stanie znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań. W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne do pierwszej randki z mikrokosmosu gotowe próbki do badania, specjalne narzędzia do pracy z mikroskopijnych, jak i szczegółowy przewodnik po organizacji ciekawych doświadczeń. Mikroskop charakteryzuje się niezwykłym wyglądem dzięki jasno-fioletowego полупрозрачному korpusu stanie się doskonałym prezentem dla młodego biologa. Wysokiej jakości optyka Mikroskop został stworzony specjalnie dla dzieci, ale poziom optyki nie ustępuje niektórym dorosłym modeli. Urządzenie wyposażone jest trzema obiektywami, przy czym do wymiany obiektywu nie trzeba przerywać zajęcia wystarczy obrócić револьверное urządzenie. Unikalną cechą tego mikroskopu chowany dwóch pozycji okular. Taka okular zastępuje dwa okular o powiększeniu 10 i 16 razy, a korzystać z niego jest bardzo proste. Poza tym, dziecko nie musi zmienić okulary, a to znaczy, że oni nie będą bezpieczne. Trzy obiektywu i okularu pozwalają uzyskać powiększenia 40, 64, 100, 160, 400 i 640 razy. Studia микропрепаратов Aby rozważyć skrzydełko muchy lub komórki cebuli, cienki, przezroczysty próbkę umieszcza się na okrągły stolik. Wygodne zaciski pozwalają na zamocowanie микропрепарат nie собьется przez nieostrożnego ruchu. Światło z diod led, które znajdują się pod предметным stolikiem, przechodzi przez preparat i tworzy powiększony obraz. Wygodne, co jasność podświetlenia jest regulowana dla bardziej przejrzystych leków można ją trochę zmniejszyć, a dla mniej przejrzysty zwiększyć. Wygodna i bezpieczna konstrukcja Korpus mikroskopu wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego urządzenie okazało się bardzo proste i jednocześnie niezawodne. Aby mały badacz nie męczył podczas lekcji z mikroskopem, окулярная rurka, która jest nachylona pod kątem 45 . Mikroskop zasilany z baterii jest bezpieczniejsze i bardziej mobilny, niż modele z zasilaniem z sieci. Ciekawe doświadczenia W zestawie znajduje się zestaw, w którym jest wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia fascynujących doświadczeń. Z podręcznika dziecko dowie się, jak działa mikroskop i co z nim zrobić, z czego można stworzyć własne микропрепараты, jak w domowych warunkach hodować mikroskopijnych skorupiaki i wiele więcej!
 • Do ulubionych W ulubionych
od 129.37 zl.
w Warszawie
Mikroskop микроскоп levenhuk labzz m101 lime Hit sprzedaży
Stylowe przezroczyste mikroskop Levenhuk LabZZ M101 Lime Limonka przypomina przyrządem z filmu science-fiction jest bardzo spodoba любознательному dziecku. Mały badacz będzie mógł zbadać strukturę pokojowego dziewczyna, rozważyć owad, odkryć niewidoczne gołym okiem organizmy w kropli wody i wiele więcej. W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia pierwszych doświadczeń biologicznych. A jeszcze ten mikroskop wygląda bardzo oryginalnie stanie się nie tylko przydatne, ale i miłym prezentem.Mikroskop i stworzony dla dzieci, jego optyka nie ustępuje wielu dorosłych modeli. Mikroskop wyposażony jest w trzy obiektywy: 4x, 10x i 40x. Aby zmienić obiektyw, po prostu trzeba włączyć револьверное urządzenie. Unikalną cechą tego modelu pull-okular z dwoma stopniami zwiększenia (10 i 16 razy). Korzystać z tak okularu jest bardzo proste. Ponadto, jest to bardziej wygodne, niż dwa zwykłych okularu. Mikroskop oferuje aż sześć stopni powiększenia: 40, 64, 100, 160, 400 i 640 razy! Ten mikroskop pozwala traktować obiekty przezroczyste kroplę wody z akwarium, najsubtelniejszy cięcie roślin lub specjalnie przygotowane микропрепараты. Próbki do badania mieści się na wygodny okrągły stolik. Dzięki dwóm zaufanym zacisków lek nie собьется, nawet jeśli młody badacz losowo pchnie mikroskop. Światło z diod led, umieszczonych pod предметным stolikiem, przechodzi przez próbkę, i powiększony obraz pojawia się w окуляре. Jasność podświetlenia łatwo regulować. Obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dlatego mikroskop przy wysokiej niezawodności okazało się łatwe. Dla wygody dziecka окулярная dysza jest nachylona pod kątem 45 . Konstrukcja cechuje się wysoką bezpieczeństwem podświetlenie zasilane jest z baterii, a nie od sieci. Mikroskop wygodnie korzystać nie tylko w domu, ale i na ulicy.Mikroskop wyposażony jest w zestaw do przeprowadzenia ciekawych eksperymentów. W zestawie jest gotowe микропрепараты, narzędzia do pracy z mikroskopijne próbki i szczegółowy przewodnik.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 129.37 zl.
w Warszawie
Mikroskop микроскоп levenhuk labzz m101 moonstone Hit sprzedaży
Z mikroskopu Levenhuk LabZZ M101 dziecko czeka wiele niesamowitych odkryć! Z jego pomocą można dowiedzieć się, jak działają owady, z czego składają się rośliny, jak wyglądają, nie widoczne gołym okiem organizmy i wiele innych. W zestawie znajduje się zestaw do przeprowadzania ciekawych doświadczeń małego badacza nie będzie się nudzić. Mikroskop dostępny jest w jasno-niebieskim półprzezroczystym obudowie o nietypowym kształcie taka nie zostawi dziecka obojętnym. Jak wyglądają niewinne robale przy dużym powiększeniu, z czego składają się rośliny, których można zobaczyć w kropli wody zwykłej mikroskopu Levenhuk LabZZ M101 Amethyst Ametyst twoje dziecko będzie w stanie znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań. W zestawie znajduje się wszystko, co potrzebne do pierwszej randki z mikrokosmosu gotowe próbki do badania, specjalne narzędzia do pracy z mikroskopijnych, jak i szczegółowy przewodnik po organizacji ciekawych doświadczeń. Mikroskop charakteryzuje się niezwykłym wyglądem dzięki jasno-fioletowego полупрозрачному korpusu stanie się doskonałym prezentem dla młodego biologa. Wysokiej jakości optyka Mikroskop został stworzony specjalnie dla dzieci, ale poziom optyki nie ustępuje niektórym dorosłym modeli. Urządzenie wyposażone jest trzema obiektywami, przy czym do wymiany obiektywu nie trzeba przerywać zajęcia wystarczy obrócić револьверное urządzenie. Unikalną cechą tego mikroskopu chowany dwóch pozycji okular. Taka okular zastępuje dwa okular o powiększeniu 10 i 16 razy, a korzystać z niego jest bardzo proste. Poza tym, dziecko nie musi zmienić okulary, a to znaczy, że oni nie będą bezpieczne. Trzy obiektywu i okularu pozwalają uzyskać powiększenia 40, 64, 100, 160, 400 i 640 razy. Studia микропрепаратов Aby rozważyć skrzydełko muchy lub komórki cebuli, cienki, przezroczysty próbkę umieszcza się na okrągły stolik. Wygodne zaciski pozwalają na zamocowanie микропрепарат nie собьется przez nieostrożnego ruchu. Światło z diod led, które znajdują się pod предметным stolikiem, przechodzi przez preparat i tworzy powiększony obraz. Wygodne, co jasność podświetlenia jest regulowana dla bardziej przejrzystych leków można ją trochę zmniejszyć, a dla mniej przejrzysty zwiększyć. Wygodna i bezpieczna konstrukcja Korpus mikroskopu wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego urządzenie okazało się bardzo proste i jednocześnie niezawodne. Aby mały badacz nie męczył podczas lekcji z mikroskopem, окулярная rurka, która jest nachylona pod kątem 45 . Mikroskop zasilany z baterii jest bezpieczniejsze i bardziej mobilny, niż modele z zasilaniem z sieci. Ciekawe doświadczenia W zestawie znajduje się zestaw, w którym jest wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia fascynujących doświadczeń. Z podręcznika dziecko dowie się, jak działa mikroskop i co z nim zrobić, z czego można stworzyć własne микропрепараты, jak w domowych warunkach hodować mikroskopijnych skorupiaki i wiele więcej!
 • Do ulubionych W ulubionych
od 129.37 zl.
w Warszawie
Mikroskop Levenhuk Rainbow D2L Moonstone kamień Księżycowy będzie doskonałym prezentem uczeń miłośnik nowoczesnych gadżetów. Z tym mikroskopem można nie tylko przeprowadzić ciekawe doświadczenia z gotowymi preparatami i innymi przedmiotami, ale i udokumentować swoje eksperymenty za pomocą aparatu cyfrowego. Początkujący badacz będzie mógł robić wspaniałe zdjęcia preparatów, nagrywać na wideo życie mikroskopijnych organizmów i dzielić się swoimi odkryciami ze znajomymi na portalach społecznościowych.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 526.73 zl.
w Warszawie