Kieliszki i szklanki

Zestaw szklanek (6szt.) do whisky PICASSO 42495 produkcji PASABAHCE doskonałej jakości, z grubszą krawędź aby uniknąć odprysków i pęknięć. Wysokość szklanki: 88 mm, średnica górnej krawędzi: 71 mm, pojemność: 275 ml. Masywne i wysokie szklanki do whisky doskonale pasują do solidności i elegancji tego napoju. Szklanki można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w oryginalny opakowanie.
 • Do ulubionych W ulubionych
Kieliszki do czerwonego i białego wina MONTE CARLO 440090 od Pasabahce charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i wysoką jakością. Stylowa piękna zastawa i doskonała stylizacja z pomocą tej naczyń sprawia, że nacisk na najlepszych właściwościach napoju. Ilość w komplecie: 6szt, pojemność: 260 ml, wysokość: 215 mm, średnica górna: 58 mm, średnica spodu 77 mm. Materiał: szkło. Kieliszki można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w oryginalny opakowanie.
 • Do ulubionych W ulubionych
Zestaw szklanek SILVANA 42812 produkcji PASABAHCE doskonale nadaje się do nakrywania do stołu na przyjście gości lub jako prezent. Wysokość szklanki: 146 mm, średnica górnej krawędzi: 63 mm, pojemność: 390 ml Szklanki można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w oryginalny opakowanie.
 • Do ulubionych W ulubionych
Kieliszki do czerwonego i białego wina ЭНОТЕКА 44228 od Pasabahce charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i wysoką jakością. Właśnie w takich okularach, które jak najpełniej odkryć smakowe niuanse, serwowane jest wino. Stylowa piękna zastawa i doskonała stylizacja z pomocą tej naczyń sprawia, że nacisk na najlepszych właściwościach napoju. Ilość w komplecie: 6szt, ilość: 545 ml, wysokość: 230 mm, średnica górna: 72 mm, średnica spodu 78 mm, wysokość nóżki: 125 mm Materiał: szkło. Kieliszki można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w oryginalny opakowanie.
 • Do ulubionych W ulubionych
Zestaw stosów Luminarc New York H5018 z odpornego na uderzenia szkła, 6szt., pojemność 50 ml.
 • Do ulubionych W ulubionych
Zestaw kieliszków (6 szt.) ЭНОТЕКА 440061 jest przeznaczony do podawania martini. Pojemność: 308 ml, wysokość: 180 mm. Kieliszki wykonane są z wytrzymałego szkła i łączą w sobie elegancki design i funkcjonalność. Zestaw kieliszków Pasabahce ЭНОТЕКА dobrze przygotować świąteczny stół i stworzy przyjemną atmosferę podczas kolacji, a także będzie dobrym prezentem na każdą okazję. Kieliszki można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w oryginalny opakowanie.
 • Do ulubionych W ulubionych
Wyjątkowe kieliszki do szampana KARAT 440146 z efektownym wzorem i klasycznej wydłużoną formą od producenta szkła z wiodących nazwą firmy Pasabahce. Wysoka jakość szkła, stylowy design i przystępna cena sprawiają, że naczynia to wspaniały prezent, a także wspaniałym elementem serwowania. Ilość szklanek w komplecie: 6szt, pojemność: 163 ml, wysokość: 205 mm, średnica górna: 60 mm, średnica spodu 68 mm. Materiał: szkło. Kieliszki można myć w zmywarce. Zestaw jest zapakowany w oryginalny opakowanie.
 • Do ulubionych W ulubionych
Kieliszek do szampana 170 ml, 196х54.5 mm, seria Estela, VINTIA
 • Do ulubionych W ulubionych
Zestaw 6 kolejek Bistro GE-134. Wysokość - 112 mm. Pojemność - 60 ml Materiał: szkło. Technika: grawerowanie, natrysk pod złoto. Dostępne są opcje obrazu. Producent: Gus-Kryształowa.
 • Do ulubionych W ulubionych
Zestaw kieliszków do szampana 6 szt., 170 ml, 192х52 mm, seria Ilusion, VINTIA
 • Do ulubionych W ulubionych
Kieliszek szklany, 170 ml, seria Old Fashion Rio, PERFECTO LINEA
 • Do ulubionych W ulubionych
Kieliszek szklany, 210 ml, seria Old Fashion Estrela, PERFECTO LINEA
 • Do ulubionych W ulubionych
Kieliszek szklany, 220 ml, seria Old Fashion Classico, PERFECTO LINEA
 • Do ulubionych W ulubionych
Kieliszek szklany, 230 ml, seria Хайбол Island, PERFECTO LINEA
 • Do ulubionych W ulubionych
Kieliszek szklany, 270 ml, seria Хайбол Rio, PERFECTO LINEA
 • Do ulubionych W ulubionych
W kategorii kieliszków i szklanek znajdziesz ponad 1336 opcji ze zdjęciami i aktualnymi cenami od sprzedawców. W wyszukaniu odpowiedniego modelu pomoże filtr według producentów. Po wybraniu modelu możesz znaleźć najlepszą ofertę od sklepów sprzedających kieliszki i szklanki. Informacja w katalogu oszczędza twój czas przy wyborze kieliszków i szklanek i twoje pieniądze przy zakupie tego konkretnego modelu.