Zabawki dla dzieci

pr-w Exogroup of Companies, Ltd., 14b Hsin Ping Rd., An Ping Industrial Zone, China, Chiny W zestawie konstruktora 622 części do montażu piętrowego domku z balkonem, strefy grillowania i samochody, ludziki, ogrodzenia, dekoracje. Kompatybilny z podobnymi klocki (Lego, Cegła, itp.). Konstruktor AUSINI 24901 Kraj Cudów - Bajkowy Domek zalecany dla dzieci w wieku powyżej 6 lat.
 • Do ulubionych W ulubionych
pr-w: Paka Preschool Products Ltd., P. O. Box 90593 Tsim Sha Tsui,Kowloon, Hong Kong, Chiny Zabawka do kąpieli Głodny pelikan (K ' s Kids - ka10422) Zabawka do zabawy w łazience, albo po prostu w wodzie. Materiał: wysokiej jakości plastik. Najbardziej pelikan lubi morskich - ryby, kraby, krewetki i ośmiornice. Jak nakarmić głodne pelikany? Na пеликане znajduje się uchwyt, za pomocą przycisków na którą, zabawka otwiera lub zamyka usta. Pelikan połowów morskich, i przez sekundę są проскальзывают przez otwór na dole zabawki z powrotem do wody. Można spróbować jednym razem znowu złapać wszystkie zabawki, albo karmić się nimi na zmianę naszego Pelikany. Morze emocji i zabawy Twojego dziecka gwarantowana! Rozmiar zabawki: 19х12х16 cm Rozmiar opakowania: patrz 29х15х23
 • Do ulubionych W ulubionych
pr-we Tiny Love Ltd., Of 72 Pinhas Rozen st., Tel Aviv, 69512, Izrael, Izrael (Tiny Love - 1201806830) Mata Move play Różnobarwne safari z łuków i konstrukcji interaktywnym panelem od firmy Tiny Love jest przeznaczony do zabawy i aktywnych gier dziecka, w trakcie których będzie rozwijać swoje umiejętności i umiejętności. Na płótnie maty przedstawia dzikie zwierzęta: zebra, 2 jasnych słonia, 2 nierozłączne przyjaciółki - małpy, jest tu i śmieszne biedronki, ślimaki i ptaki. Wielokolorowa mata Move play Różnobarwne safari - to wielofunkcyjna mata 5в1 Rozmiar maty: 100x110 cm Wiek: od urodzenia Cm. WIDEO w szczegółowym opisie...
 • Do ulubionych W ulubionych
Działka-role-konstruktor dla dzieci od 6 lat 403 części do montażu duży model piętrowego autobusu z stacją i figurki ludzi Rozmiar opakowania: 43х29х7 cm
 • Do ulubionych W ulubionych
pr-w: Paka Preschool Products Ltd., P. O. Box 90593 Tsim Sha Tsui,Kowloon, Hong Kong, Chiny Miękka zabawka Głodny pelikan (K ' s Kids - ka10208) Miękki, przyjemny w dotyku i duży pelikan stanie się prawdziwym przyjacielem dziecka! W jego ogromny dziób zmieści się wiele drobnych zabawek! Ale najbardziej lubi jeść małego пищащего Ośmiornicy, шуршащую Rybkę, i grzechotka Krab i Krewetka.. Wszystkie zjedzone Пеликаном zabawki można dostać u niego z brzucha i znowu go nakarmić . Policzki u Pelikan - пищалки, skrzydła - шуршалки, a w nogach - grzechotki. Pelikan można przywiązać do łóżeczka. W swoim dorobku ta zabawka ma aż 8 nagród! Takich rekordzistów można policzyć na palcach jednej ręki! Zabawka stymuluje rozwój umiejętności motorycznych, wrażeń dotykowych i poznawania dotykowego rozwój, doskonalenie koordynacji ruchowej, orientacji przestrzennej, rozwój emocjonalny, zapoznaje się ze światem zewnętrznym. Wysokość zabawki: 60 cm Rozmiar opakowania: patrz 38х28х12
 • Do ulubionych W ulubionych
Poznanie alfabetu w ciekawy i interesujący sposób, który nie отобъет polowanie od nauki pomoże ci Mówiący букваренок Joy Toy.
 • Do ulubionych W ulubionych
Автопоилка SITITEK Pets Aqua 2 zapewnia świeżą i czystą wodą Twoich zwierząt o każdej porze dnia. Nadaje się do wielkości nie tylko dla małych psów i kotów, ale i dla dużych psów. Woda w автопоилке ciągle jest pomijany przez jet-bawełniany filtr i wzbogacona tlenem, tak, że zwierzę nie będzie pić czystą i smaczną wodę. Автопоилка łatwe w demontażu i czyszczeniu, w razie potrzeby obudowę można po prostu umyć w zlewie.
 • Do ulubionych W ulubionych
Abc pozwala uczyć się liter rosyjskiego alfabetu, przyczynia się do rozwoju słuchu u dziecka, zapoznaje z cyframi i pomaga nauczyć się liczyć do dziesięciu. Wszystkie przedmioty, ptaki i zwierzęta mówią, jak prawdziwe. Ten e-edukacyjną zabawkę odróżnia dobrze dobrany materiał metodyczny i profesjonalne nagłośnienie. 3 baterie w zestawie. Wymiary w opakowaniu: 27х35х5 patrz Zalecany wiek: od 3 lat.
 • Do ulubionych W ulubionych
Interaktywne funkcje: Po naciśnięciu na prawą rączkę, dziecko czerwienieją policzki, zaczyna płakać i kaszel. Jeśli przyłożyć stetoskop do piersi, to można usłyszeć, jak bije jego serce. Aby dziecko odzyskać , trzeba dać mu łyżeczkę lekarstwa. Wtedy zniknie zaczerwienienie policzków, i zacznie się śmiać. W zestawie wszystko, co jest potrzebne do leczenia małego pacjenta: stetoskop, strzykawka, brodawki, termometr, pomiar łyżki i słoik z lekarstwem. Lalka może siedzieć i leżeć. Wysokość lalki: 40 cm Zasilany z 3 baterii AA (nie są dołączone do zestawu).
 • Do ulubionych W ulubionych
Domino to popularna gra dla dzieci. Łączy dzieci w każdym wieku. Nasza domino zawiera poznawczy materiał na różne tematy! Domino pomoże dzieciom nauczyć się przestrzegać zasad i grać w zespole. Gra rozwija logiczne myślenie, koncentrację, zdolność do analizy sytuacji, nauczy potrafi porównać i wybrać rysunki, szukać różnych zgodności. Fotelik domino to świetna okazja, w zabawny sposób zapoznać dzieci z otaczającym światem. Opakowanie: pudełko. Dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.
 • Do ulubionych W ulubionych
Zabawka jest zbiorem elementów, z których zbiera się duża, drewniana twierdza z поднимающимися bramą. Gra pomoże dziecku rozwijać zdolności twórcze, a niezwykle fascynujący i pouczający proces budowy przyspieszy rozwój, koordynację ruchową, logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Zabawka idealna na upiększanie! Wymiary zabawki: 44,5х52х25 cm Waga: 1,6 kg Wymiary indywidualnej opakowania: 30,5х22,5х6,5 cm
 • Do ulubionych W ulubionych
Miękka zabawka z пищалкой rozwija u dziecka koordynację oka i ręki, a także umiejętność skupiać się wzrok. Ciekawe kształty i żywe kolory na długo zajmą dziecko.
 • Do ulubionych W ulubionych
W kategorii zabawek dla dziecka znajdziesz ponad 7203 wyrobów ze zdjęciami i aktualnymi cenami od sprzedawców. W wyszukaniu odpowiedniego modelu pomoże filtr według producentów. Po wybraniu modelu możesz znaleźć najlepszą ofertę od sklepów sprzedających zabawki dla dziecka. Informacja w katalogu oszczędza twój czas przy wyborze zabawek dla dziecka i twoje pieniądze przy zakupie tego konkretnego modelu.