Grzałek elektrycznych

Электрогрелка na nogi FW20 Cosy pomoże ogrzać nogi i daje komfort i spokój nawet w najsilniejsze mrozy. Specjalny kształt w postaci сапожка i plusz zachowają wysoką temperaturę ogrzewania nawet po wyłączeniu urządzenia z gniazdka.
 • Do ulubionych W ulubionych
Opis: Zestaw instalacyjny na 2 siedzenia z regulacją temperatury i optymalizacji za pomocą przycisków. W zestawie 4 grzałki, 2 blok sterowania rotacyjne z kolorów wskazaniem wybranego trybu podgrzewania, wiązki montażowych przewodów, instrukcja montażu, karta gwarancyjna.
 • Do ulubionych W ulubionych
Elektryczna grzałka Beurer HK63 Rheumatherm posiada funkcje ogrzewania, zapobiegania chorobom, a także wyposażony w możliwość przeprowadzenia magnetoterapii. Magnetoterapia to oddziaływanie za pomocą pola magnetycznego, która pomoże pozbyć się bólów głowy, zawroty głowy, poprawi odporność, невропатий itp.
 • Do ulubionych W ulubionych
Prześcieradło z funkcją tracing UB33 pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu w przytulnym i ciepłym łóżku. Oprócz funkcji ogrzewania ona również ma możliwość złagodzić ból mięśni i poprawić krążenie krwi. Nadaje się do односпального materaca (150 x 80 cm).
 • Do ulubionych W ulubionych
Elektryczna grzałka HK58 za pomocą suchego ciepła pomoże ci dojść do siebie po ciężkim dniu pracy, uspokoić stężałe za długi dzień mięśnie i uniknąć przeziębienia, zapalenia oskrzeli i innych chorób sezonowych.
 • Do ulubionych W ulubionych
Beurer HK55 Easyfix to wygodna i uniwersalna elektryczna grzałka, która pomoże ogrzać w zimne pory roku, brzuch, plecy i boki, lub nawet głowę (może służyć jako poduszki). Wygodny i miękki welur, z którego wykonana jest grzałka, doskonale trzyma ciepło. Ponadto, welur - wytrzymały i praktyczny materiał.
 • Do ulubionych W ulubionych
Elektryczna grzałka HK115 Cosy to miękki i przytulny, grzejnik, który pomoże ci się zrelaksować w maksymalnym komforcie po spacer na zimnym powietrzu, a także zapobiega rozwojowi przeziębienia i zmniejsza ból przy reumatyzmie, zapaleniu korzonków nerwowych i emocjonalny mięśni.
 • Do ulubionych W ulubionych
Elektryczna prześcieradło UB30 daje możliwość jak należy odpocząć i zregenerować siły po ciężkim dniu w ciepłe i przytulne łóżku. Oprócz funkcji ogrzewania ona również ma możliwość złagodzić ból mięśni i poprawić krążenie krwi, a jej niewielki rozmiar pozwoli ograniczyć ilość zużywanej energii elektrycznej. Nadaje się do односпального materaca (130 x 75 cm).
 • Do ulubionych W ulubionych
Materiał: wysokiej jakości tekstylia. Napięcie zasilania: 24 v Pobór mocy: 80 W. Ilość trybów: 2. Wymiary: patrz 150х60
 • Do ulubionych W ulubionych
Электрогрелка 3 w 1, która łączy w sobie: buty, pas i zwykłą электрогрелку. Doskonale nadaje się podczas pracy siedzącej w zimnym pomieszczeniu. Materiał wysokiej jakości tekstylia. Moc: 30 Watt.
 • Do ulubionych W ulubionych
Wykonana na bazie elastycznego elementu grzejnego z 4 stopniami ochrony. Wymiary: 40х50 cm Napięcie zasilania: 220 v Pobór mocy: 20-40 Watów. Materiał: bawełna.
 • Do ulubionych W ulubionych
Ma profilaktyczne działanie, w wyniku którego stymuluje krążenie krwi, poprawiają procesy metaboliczne w organizmie, złagodził ból, skutecznie stosuje się przy reumatyzmie, osteochondroza i innych chorobach
 • Do ulubionych W ulubionych
Opis: uniwersalna włókienniczych termofor. Zastosowanie: każda część ciała. Wymiary: 40x30 cm Moc: 110 Watt. Materiał zewnętrzny: bawełna 100 . Materiał wewnętrzny: pianka poliuretanowa. Napięcie: 230 V, 50 Hz. Długość kabla: 2 m
 • Do ulubionych W ulubionych
Opis: uniwersalna электрогрелка z PVC. Zastosowanie: każda część ciała. Cechy: wygodny w użyciu, kremy i maści. Wymiary: 47х39 cm Moc: 120 Watt. Napięcie: 230 V, 50 Hz. Długość kabla: 2 m
 • Do ulubionych W ulubionych
Opis: электрогрелка dla pleców z PVC. Zastosowanie: szyja, ramiona, plecy. Cechy: wygodny w użyciu, kremy i maści. Wymiary: 57х46 cm Moc: 120 Watt. Materiał: wysokiej jakości PVC.
 • Do ulubionych W ulubionych
W kategorii mat grzewczych znajdziesz ponad 122 wyrobów ze zdjęciami i aktualnymi cenami od sprzedawców. W wyszukaniu odpowiedniego modelu pomoże filtr według producentów. Po wybraniu modelu możesz znaleźć najlepszą ofertę od sklepów sprzedających maty grzewcze. Informacja w katalogu oszczędza twój czas przy wyborze mat grzewczych i twoje pieniądze przy zakupie tego konkretnego modelu.