kubki i filiżanki

Termos-kubek Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej Powłoka emalii Pokrywa z tworzywa sztucznego Dzięki konstrukcji podwójne ścianki utrzymuje ciepło i zimno przez długi czas Kolor osłony: czerwony, niebieski, zielony, fioletowy Pojemność 400 ml
 • Do ulubionych W ulubionych
od 58.49 zl.
w Warszawie
Kubek i filiżanka АРКТИКА термокружка 400 мл 801 Hit sprzedaży
Podwójne ścianki do izolacji termicznej. Kolor: srebrny (stal nierdzewna). Pojemność: 400 ml.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 26.68 zl.
w Warszawie
Pojemność: 400 ml. Termos-kubek. Powłoka emalii. Pokrywa z tworzywa sztucznego.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 35.26 zl.
w Warszawie
Pojemność: 300 ml Materiał: stal nierdzewna. Kolor: piwne, czerwony, niebieski.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 22.63 zl.
w Warszawie
od 37.37 zl.
w Warszawie
Kubek i filiżanka АРКТИКА 406 500 Hit sprzedaży
Przeznaczenie: do żywności i napojów. Pojemność termosu: 0,5 litr Materiał obudowy: stal nierdzewna. Materiał główki: stal nierdzewna.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 64.01 zl.
w Warszawie
Kubek i filiżanka Peterhof термокружка ph 12418 Hit sprzedaży
Dzięki próżniowym między dwoma ścianami temperatura utrzymuje się przez długi czas. Pojemność: 0,4 l
 • Do ulubionych W ulubionych
od 34.51 zl.
w Warszawie
Kubek i filiżanka Peterhof термокружка ph 12419 Hit sprzedaży
Dzięki zdolności термокружки utrzymać ciepło i chłód w pierwszej kolejności będzie to przydatne dla rybaków, myśliwych, turystów, a także studentom, w ogóle, dla wszystkich tych, którzy spędzają dużo czasu poza domem. Dziś chyba trudno znaleźć rodzinę, w której nie ma choćby małego termosu lub термокружки. Термокружка od austriackiej marki Peterhof - to gwarancja wysokiej jakości, wytrzymałości i komfortu w domu.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 34.13 zl.
w Warszawie
Kubek łatwo przypina się za karabinek do pasa lub do лямке na plecaku nigdy nie zaginie. Pojemność: 300 ml.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 32.87 zl.
w Warszawie
Plac kubek BabyBjorn - jest to świetna pierwsza kubek, który pomoże dziecku nauczyć się picia z otwartego kubka - jak mama i tata. Kubek stabilnie stoi na stole, i trudno go przewrócić. Zalecane dla dzieci od 8 miesięcy. Dlaczego dziecku potrzebne jest właśnie ten kubek? Odpowiedź jest prosta:Kubek BabyBjorn łatwy do utrzymania w małych rączek. Zaprojektowana z uwzględnieniem małych rączek. Dzięki specjalnym materiałom nie wyślizguje się z rąk dzieci. Nie проливайка. Dzięki szerokiej podstawy z gumową krawędzią dołu, kubek bardzo stabilna i trudno go przewrócić.Uniwersalne wykonanie. Można używać w zmywarce, микроваолновой mikrofalowej i zamrażarce. Kraj-producent: BabyBjorn(Szwecja). Kraj produkcji: Szwecja
 • Do ulubionych W ulubionych
od 59.98 zl.
w Warszawie
zestaw 4 kubków LR 24659. Materiał: ceramika, podstawa - metal. Pojemność: 320 ml
 • Do ulubionych W ulubionych
od 63.54 zl.
w Warszawie
Miska z powłoką ceramiczną dla мультиварок c funkcją MasterFry REDMOND RB-C515F najnowszy ekologiczny kuchnia akcesoria, wyposażony w specjalnie zaprojektowane trwałe i сверхнадежным non materiałem miski ceramiką Ceralon (Szwajcaria), z wybitnymi wysoka przewodność cieplna uzupełnione charakterystyką.Miska C515F wyróżnia się jeszcze jednym zauważalne korzyści w postaci płuc żaroodporne uchwyty, absolutnie wyklucza jakąkolwiek możliwość poparzenia. Uchwyty z nowoczesnego i bezpiecznego tworzywa sztucznego zapewniają komfortowe i szybkie wyjmowanie pojemnika z мультиварки. Do oczywistych zalet należą: duża pojemność (5 l) i wewnętrzna skala pomiarowa. Kielich ma zastosowanie dla trzech modeli мультиварок z funkcją podnoszenia elementu grzejnego (Grzejnika): FM91, FM230, CBF390S.C515F otwiera możliwości dla nieskazitelnej smażenia, gotowania i duszenia różnego rodzaju ozdobników prawie bez высококалорийного oleju, zapewniając tym samym pełnię naturalnego smaku i maksymalną korzyść potraw. Nowoczesna powłoka misy chroni od patelni i daje równomierne, doskonałe gotowanie. Pojemność można również z powodzeniem wykorzystać do realizacji kulinarnych pomysłów w piekarniku i codziennego przechowywania produktów. Można łatwo umyć miskę pod bieżącą wodą lub w zmywarce do naczyń!JEST KOMPATYBILNY Z МУЛЬТИВАРКАМИ INNYCH MAREK! Akcesoria kuchenne REDMOND. Piękno i wygoda w szczegółach.
 • Do ulubionych W ulubionych
od 131.31 zl.
w Warszawie
Kubek ceramiczny, 325 ml, the beatles-sowa, szara, PERFECTO LINEA (30-057212)
 • Do ulubionych W ulubionych
od 8.48 zl.
w Warszawie