Szkatułki

Książka-szkatułka jest niezwykle przydatna zakup dla tych, którzy lubią przechowywać różne przedmioty: od starych pożółkłych listów do pamiątkowych drobiazgów, które, oczywiście, trzeba swoje szczególne miejsce. Szkatułka-książka Eugeniusz Oniegin miło urozmaica wnętrze i wygodniejszy naczyniem dla małych gadżetów. Umieść ją na półkę, i ona, podobnie jak kameleon, rozpuści się wśród wydawnictw, nie zwracając uwagi obcych ciekawskich oczu. Ozdobne pudełko z tworzywa sztucznego wygląda, jak prawdziwe ekskluzywne wydanie. Grzbiet i okładka ozdobiona skomplikowanych wzorów. Złoty krój i nadruk na wewnętrznej stronie pokrywy skrzynki w duchu starych książek, nadaje jej rocznika wygląd. Magnetyczne mocowanie pokrywy nie daje jej dowolnie otwierać wszystkie swoje tajemnice pozostaną w tajemnicy. Łatwo wkomponuje się w klasyczne wnętrze, będzie efektywnie uzupełniać go, nadając elegancki wygląd. Stylowe i wygodne pudełko w kształcie książki, która będzie przydatna i pięknym prezentem do każdego święta lub niezwykłej opakowaniem dla innego prezentu.
 • Do ulubionych W ulubionych
Książka-szkatułka jest niezwykle przydatna zakup dla tych, którzy lubią przechowywać różne przedmioty: od starych pożółkłych listów do pamiątkowych drobiazgów, które, oczywiście, trzeba swoje szczególne miejsce. Szkatułka-książka Mistrz i Małgorzata miło urozmaica wnętrze i wygodniejszy naczyniem dla małych gadżetów. Umieść ją na półkę, i ona, podobnie jak kameleon, rozpuści się wśród wydawnictw, nie zwracając uwagi obcych ciekawskich oczu.Ozdobne pudełko z tworzywa sztucznego wygląda obecnie ekskluzywne wydanie dzieła. Grzbiet i okładka ozdobiona jest skomplikowane złotymi ornamentami. Złoty krój i nadruk na wewnętrznej stronie pokrywy skrzynki w duchu starych książek dołączone pudełko vintage wygląd. Magnetyczne mocowanie pokrywy nie daje jej dowolnie otwierać wszystkie swoje tajemnice pozostaną w tajemnicy. Łatwo wkomponuje się w klasyczne wnętrze, będzie efektywnie uzupełniać go, nadając elegancki wygląd.Stylowe i wygodne pudełko w kształcie książki, która będzie przydatna i pięknym prezentem do każdego święta lub niezwykłej opakowaniem dla innego prezentu.
 • Do ulubionych W ulubionych
Książka-szkatułka jest niezwykle przydatna zakup dla tych, którzy lubią przechowywać różne przedmioty: od starych pożółkłych listów do pamiątkowych drobiazgów, które, oczywiście, trzeba swoje szczególne miejsce. Książka-pozytywka Romeo i Julia miło urozmaica wnętrze i wygodniejszy naczyniem dla małych gadżetów. Umieść ją na półkę, i ona, podobnie jak kameleon, rozpuści się wśród wydawnictw, nie zwracając uwagi obcych ciekawskich oczu.Ozdobne pudełko z tworzywa sztucznego wygląda obecnie ekskluzywne wydanie dzieła. Grzbiet i okładka ozdobiona jest skomplikowane złotymi ornamentami. Złoty krój i nadruk na wewnętrznej stronie pokrywy skrzynki w duchu starych książek dołączone pudełko vintage wygląd. Magnetyczne mocowanie pokrywy nie daje jej dowolnie otwierać wszystkie swoje tajemnice pozostaną w tajemnicy. Łatwo wkomponuje się w klasyczne wnętrze, będzie efektywnie uzupełniać go, nadając elegancki wygląd.Stylowe i wygodne pudełko w kształcie książki, która będzie przydatna i pięknym prezentem do każdego święta lub niezwykłej opakowaniem dla innego prezentu.
 • Do ulubionych W ulubionych
Kolorystyka i wystrój wpływają na nastrój każdego, dlatego tak ważne są szczegóły, które nas otaczają. Znawcy rozwiązania wnętrz starają się stosować najbardziej разнообра
 • Do ulubionych W ulubionych
Chyba nie ma takiego domu, w którym nie byłoby masz żadnej kostki, ponieważ przedmioty te nie tylko efektowny wystrój wnętrz, ale i praktyczny dodatek, który pomoże p
 • Do ulubionych W ulubionych
Jeśli wolisz nie zwykłym сувенирам, a przedmiotów, które, zdobiące otoczenie, jednocześnie pomagają funkcjonalnie zorganizować go i p
 • Do ulubionych W ulubionych
Szkatułka-książka quot Portret nieznajomej Leonardo da Vinci quot pamiątka w pełnym tego słowa znaczeniu. W tłumaczeniu z francuskiego souvenir oznacza wspomnienie . I głównym zadaniem korzyst
 • Do ulubionych W ulubionych
PUDEŁKO drewniane z zamkiem szyfrowym 30 21 7 cm (art. 7790104) Kod kreskowy: 4814554104031 Służy do przechowywania drobnych przedmiotów w celach dekoracyjnych. Wykonane 02.2015 r. żywotność nie jest ograniczona. dodatkowa ZNIŻKA 5% za LAJKI!
 • Do ulubionych W ulubionych
SZKATUŁKA drewniana 20,2 15,2 12,2 cm (art. 7790169, kod 000277) Kod kreskowy: 4606901000277 Służy do przechowywania drobnych przedmiotów w celach dekoracyjnych. Wykonane 02.2015 r. żywotność nie jest ograniczona. dodatkowa ZNIŻKA 5% za LAJKI!
 • Do ulubionych W ulubionych
SZKATUŁKA drewniana 21 13 5 cm (art. 7790149, kod 000079) Kod kreskowy: 4606901000079 Służy do przechowywania drobnych przedmiotów w celach dekoracyjnych. Wykonane 07.2014 r. żywotność nie jest ograniczona. dodatkowa ZNIŻKA 5% za LAJKI!
 • Do ulubionych W ulubionych
SZKATUŁKA drewniana 22 16 11,5 cm (art. 7790170, kod 000284) Kod kreskowy: 4606901000284 Służy do przechowywania drobnych przedmiotów w celach dekoracyjnych. Wykonane 02.2015 r. żywotność nie jest ograniczona. dodatkowa ZNIŻKA 5% za LAJKI!
 • Do ulubionych W ulubionych
Elegancka Szkatułka z kości pod kadzidło Masala 30х9х6 cm jakby na wskroś utrzymana jest w unikalnym kolorze kuszącej Indiach. Wydaje się, że ona może być w pałacu szlacheckiej rajhi, gdzie wszystko jest niesamowite luksus i splendor. Zadbane i eleganckie, z skomplikowany wzór, staje się wygodnym miejscem do przechowywania przypraw. Możesz kupić tę szkatułkę dla siebie lub zadowolić się nią bliskiej osoby.
 • Do ulubionych W ulubionych
Szkatułka-książka quot Błękitna бабочкаquot , tapicerowane z jedwabiem - pamiątka w pełnym tego słowa znaczeniu. W tłumaczeniu z francuskiego souvenir oznacza wspomnienie . I głównym zadaniem każdego suwa
 • Do ulubionych W ulubionych
Co łączy koraliki i zdjęcia, nici i stare listy od ukochanych osób? To, że wszystkie te małe rzeczy można przechowywać w wygodnym pudełku! Szkatułka-książka z wytłoczonym Róża , tapicerowane imitacją skóry stylowy i, co najważniejsze, preferowany akcesoria, które można umieścić na stojaku lub w szufladzie, i wiedzieć, że przedmioty będą zawsze pod ręką, a nie spadną za półki i nie gubią się wśród różnych papierów, którymi są zazwyczaj pełne szuflady biurka. Taka szkatułka będzie efektownym prezentem, dekoracja wnętrz i pomaga utrzymać w nim porządek.
 • Do ulubionych W ulubionych
Береста - to górna warstwa brzozowej kory. Ludzie od wieków znali i cenili właściwości lecznicze kory brzozowej.Nie na darmo brzozy nazywają ciepłym drewnem. Nawet w zimnym pokoju береста pozostaje ciepłe, tak jak ma ogromny pozytywnej energii. Wystarczy chwilę popatrzeć na nią, trzymać w rękach - a ty od razu się uspokoi, jeśli były czymś podekscytowany. Na Rusi mówili, że brzoza zabiera ból i daje zdrowie.W domu, gdzie znajdują się wyroby z kory brzozowej, człowiek oddycha zdrowe powietrze. Nasze produkty lecznicze z kory brzozowej w przystępnej cenie to naprawdę medycyna ludowa.
 • Do ulubionych W ulubionych
W kategorii szkatułek znajdziesz ponad 1224 wyrobów ze zdjęciami i aktualnymi cenami od sprzedawców. W wyszukaniu odpowiedniego modelu pomoże filtr według producentów. Po wybraniu modelu możesz znaleźć najlepszą ofertę od sklepów sprzedających szkatułki. Informacja w katalogu oszczędza twój czas przy wyborze szkatułek i twoje pieniądze przy zakupie tego konkretnego modelu.