Turcy

Ekspres do kawy гейзерная PH-12527-9, wykonana ze stali nierdzewnej 18 10, ilość 450мл. Łatwy w użyciu, łatwe do czyszczenia, nadaje się do wszystkich kuchenek, z wyjątkiem indukcji.
 • Do ulubionych W ulubionych
Typ: turka Pojemność: 0,6 l Materiał: stal nierdzewna Materiał uchwytów: stal nierdzewna
 • Do ulubionych W ulubionych
 • Do ulubionych W ulubionych
Ekspres do kawy гейзерная od austriackiej marki Peterhof - to gwarancja wysokiej jakości, wytrzymałości i komfortu w domu.
 • Do ulubionych W ulubionych
 • Do ulubionych W ulubionych
 • Do ulubionych W ulubionych
Гейзерная ekspres do kawy o pojemności 6 filiżanek ze Stali nierdzewnej Uchwyt i przycisk wykonane są z nylonu (nie nagrzewają się) zawór Bezpieczeństwa ciśnienia Można używać na płytach gazowych
 • Do ulubionych W ulubionych
Гейзерная ekspres do kawy Kelli KL 3017 na 4 szklanki (200ml). Stal nierdzewna. Uchwyt i przycisk z nylonu (nie nagrzewają się). Zawór bezpieczeństwa ciśnienia. Można stosować-ć na gaz. płytach. Gejzer składa się z dolnego zbiornika wody, specjalnego sita filtra do kawy i górnego чайничка do już gotowego napoju. Гейзерная ekspres do kawy - to świetny wybór dla miłośników kawy z turcy. Kawa jeszcze bardziej intensywny i aromatyczny. I w odróżnieniu od turków kawy z hot spring ekspresy do kawy nigdy nie ucieknie. Jeśli zapomnisz wyłączyć na czas, może tylko odparuje. I moje zdanie, kawa okazuje się jeszcze lepiej, niż z kroplówki ekspres do kawy.
 • Do ulubionych W ulubionych
Turka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W turka , wykonane z przyjaznego dla środowiska materiału, zapisywane są wszystkie korzystne właściwości produktów i naturalne walory smakowe. Optymalny stosunek grubości dna i ścianek naczynia zapewnia równomierny rozkład ciepła, oszczędność energii, sprawia, że naczynia odporna na odkształcenia. Turka funkcjonalne, higieniczne i jest ergonomiczna, a dzięki oryginalnemu wzornictwu stanie się ozdobą każdej kuchni. Turka od austriackiej marki Peterhof - to gwarancja wysokiej jakości, wytrzymałości i komfortu w domu.
 • Do ulubionych W ulubionych
elektryczna turka, 500 W, obudowa z tworzywa sztucznego, kolor czarny
 • Do ulubionych W ulubionych
Гейзерная ekspres do kawy Kelli KL 3019 na 9 filiżanek (450мл). Stal nierdzewna. Uchwyt i przycisk z nylonu (nie nagrzewają się). Zawór bezpieczeństwa ciśnienia. Można stosować-ć na gaz. płytach. Gejzer składa się z dolnego zbiornika wody, specjalnego sita filtra do kawy i górnego чайничка do już gotowego napoju. Гейзерная ekspres do kawy - to świetny wybór dla miłośników kawy z turcy. Kawa jeszcze bardziej intensywny i aromatyczny. I w odróżnieniu od turków kawy z hot spring ekspresy do kawy nigdy nie ucieknie. Jeśli zapomnisz wyłączyć na czas, może tylko odparuje. Kawa jest bardziej jednolity, niż z kroplówki ekspres do kawy.
 • Do ulubionych W ulubionych
TURKA metalowa 1000 ml (art. 15898010, kod 385159) Kod kreskowy: 8591022385159 Używany zgodnie z przeznaczeniem do gotowania z kawą. Przepłukać przed pierwszym użyciem. Wyprodukowano - 05.2016 r. żywotność - nie jest ograniczony.
 • Do ulubionych W ulubionych
TURKA metalowa 330 ml (art. 15898003, kod 385135) Kod kreskowy: 8591022385135 Używany zgodnie z przeznaczeniem do gotowania z kawą. Przepłukać przed pierwszym użyciem. Wyprodukowano - 05.2016 r. żywotność - nie jest ograniczony.
 • Do ulubionych W ulubionych
TURKA metalowa 650 ml (art. 15898006, kod 385142) Kod kreskowy: 8591022385142 Używany zgodnie z przeznaczeniem do gotowania z kawą. Przepłukać przed pierwszym użyciem. Wyprodukowano - 05.2016 r. żywotność - nie jest ograniczony.
 • Do ulubionych W ulubionych
W kategorii kawiarek znajdziesz ponad 112 opcji ze zdjęciami i aktualnymi cenami od sprzedawców. W wyszukaniu odpowiedniego modelu pomoże filtr według producentów. Po wybraniu modelu możesz znaleźć najlepszą ofertę od sklepów sprzedających kawiarka. Informacja w katalogu oszczędza twój czas przy wyborze kawiarek i twoje pieniądze przy zakupie tego konkretnego modelu.