Ледобуры do wędkowania

Dane techniczne: pojemność skokowa cylindra: 24.5 ccm Moc: 0.9 kw Maksymalna częstotliwość: 8400 obr. min Maksymalna zalecana prędkość obrotowa: 11000 obr. min Gaźnik: Hualong Pojemność zbiornika paliwa: 0.5 l Zużycie paliwa: 550 g kwh Prędkość na biegu jałowym: 2700 obr. min Świeca zapłonowa: Champion RCJ6Y przerwa między elektrodami: 0.5 mm Typ filtra: Pęcherzykowaty poziom ciśnienia Akustycznego przy uchu operatora: 98 db (A) Przełożenie: 59:1 Ciężar (bez urządzenia tnącego): 5.8 kg
 • Do ulubionych W ulubionych
Мотобур Pojemność silnika: 80.7 cm3. Moc: 5.7 km Masa: 31 kg
 • Do ulubionych W ulubionych
Główne cechy: Źródło zasilania: paliwo Przeznaczenie: do gruntu Pojemność silnika: 52 cm sup3 Głębokość wiercenia: 80 cm Moc: 1800w Pojemność zbiornika: 1 l Liczba operatorów: 1 Wyposażenie: Pojemnik do przygotowania mieszanki paliwowej, Świder glebowy, Zestaw narzędzi, Instrukcja obsługi Typ silnika: 2-suwowy Rodzaj: ręczny Moc: 2.45 km Średnica połączenia: 2 cm System rewersu: brak Rodzaj paliwa: benzyna i olej Ślimak w zestawie: nie Cechy bura: Max. średnica wiercenia: 200 mm Funkcje: Amortyzujące wkładki ręki: tak Wymiary i waga: Waga: 9.6 kg
 • Do ulubionych W ulubionych
Moc silnika 2,9 3,9 kw moc Pojemność silnika 60,3 cm Waga: 28,8 kg Kraj produkcji: Niemcy.
 • Do ulubionych W ulubionych
Moc:800 ВтВес:4.8 кгИсточник zasilania:paliwo
 • Do ulubionych W ulubionych
Dysza do pilarki SKALOWANIE 38 SKALOWANIE 45 SKALOWANIE 52 мотобур (ледобур) . Pozwala za pomocą prostego pilarki szybko i skutecznie wywiercić dziury w lodzie. Мотобур - urządzenie, przydatne w każdym gospodarstwie, to tylko służy ono stosunkowo rzadko, co sprawia, że jego zakup nie zawsze jest właściwa. Zakup bura-końcówki do pilarki będzie tańsze niż zakup мотобура. ! Oszczędza czas i pieniądze! Masz pod ręką Twoja niezawodna i sprawdzona piła, Trzeba tylko spuścić olej do smarowania łańcucha, założyć końcówkę i dostać się do pracy!
 • Do ulubionych W ulubionych
Dysza do pilarki HUSQVARNA 365 мотобур (ледобур) . Pozwala za pomocą prostego pilarki szybko i skutecznie wywiercić dziury w lodzie. Мотобур - urządzenie, przydatne w każdym gospodarstwie, to tylko służy ono stosunkowo rzadko, co sprawia, że jego zakup nie zawsze jest właściwa. Zakup bura-końcówki do pilarki będzie tańsze niż zakup мотобура. ! Oszczędza czas i pieniądze! Masz pod ręką Twoja niezawodna i sprawdzona piła, Trzeba tylko spuścić olej do smarowania łańcucha, założyć końcówkę i dostać się do pracy!
 • Do ulubionych W ulubionych
Dysza do pilarki STIHL MS361 мотобур (ледобур) (kompatybilny: STIHL MS 340 STIHL MS 341 STIHL MS 440 STIHL MS 460). Pozwala za pomocą prostego pilarki Wiatru szybko i skutecznie wywiercić dziury w lodzie. Мотобур - urządzenie, przydatne w każdym gospodarstwie, to tylko służy ono stosunkowo rzadko, co sprawia, że jego zakup nie zawsze jest właściwa. Zakup bura-końcówki do pilarki będzie tańsze niż zakup мотобура. ! Oszczędza czas i pieniądze! Masz pod ręką Twoja niezawodna i sprawdzona piła, Trzeba tylko spuścić olej do smarowania łańcucha, założyć końcówkę i dostać się do pracy!
 • Do ulubionych W ulubionych
Dysza do pilarki HUSQVARNA 340 мотобур (ледобур) (kompatybilny: HUSQVARNA HUSQVARNA 340 440 HUSQVARNA 359). Pozwala za pomocą prostego pilarki szybko i skutecznie wywiercić dziury w lodzie. Мотобур - urządzenie, przydatne w każdym gospodarstwie, to tylko służy ono stosunkowo rzadko, co sprawia, że jego zakup nie zawsze jest właściwa. Zakup bura-końcówki do pilarki będzie tańsze niż zakup мотобура. ! Oszczędza czas i pieniądze! Masz pod ręką Twoja niezawodna i sprawdzona piła, Trzeba tylko spuścić olej do smarowania łańcucha, założyć końcówkę i dostać się do pracy!
 • Do ulubionych W ulubionych
Dysza do pilarki HUSQVARNA 445 мотобур (ледобур) (kompatybilny: HUSQVARNA HUSQVARNA 445 450). Pozwala za pomocą prostego pilarki szybko i skutecznie wywiercić dziury w lodzie. Мотобур - urządzenie, przydatne w każdym gospodarstwie, to tylko służy ono stosunkowo rzadko, co sprawia, że jego zakup nie zawsze jest właściwa. Zakup bura-końcówki do pilarki będzie tańsze niż zakup мотобура. ! Oszczędza czas i pieniądze! Masz pod ręką Twoja niezawodna i sprawdzona piła, Trzeba tylko spuścić olej do smarowania łańcucha, założyć końcówkę i dostać się do pracy!
 • Do ulubionych W ulubionych
długość 1600 mm, średnica wiercenia 130 mm
 • Do ulubionych W ulubionych
długość 1600 mm, średnica wiercenia 130 mm
 • Do ulubionych W ulubionych
długość 1600 mm, średnica wiercenia 100 mm
 • Do ulubionych W ulubionych
W kategorii świdrów spalinowy do lodu znajdziesz ponad 22 towarów ze zdjęciami i aktualnymi cenami od sprzedawców. W wyszukaniu odpowiedniego modelu pomoże filtr według producentów. Po wybraniu modelu możesz znaleźć najlepszą ofertę od sklepów sprzedających świdry spalinowe do lodu. Informacja w katalogu oszczędza twój czas przy wyborze świdrów spalinowy do lodu i twoje pieniądze przy zakupie tego konkretnego modelu.