Huśtawka dla dzieci

leżaczek dla dzieci do 1 roku 1 do 2 lat od 3 lat, ręczne kinetoza
 • Do ulubionych W ulubionych
huśtawki ogrodowe, 2-osobowe, rama: stal, siedzisko: drewno, do 50 kg
 • Do ulubionych W ulubionych
 • Do ulubionych W ulubionych
pr-we Graco Children ' s Products-Macedonia Plant , 9600 Valley View Road, Macedonia, USA, STANY zjednoczone (Graco) Huśtawka Lovin Hug mogą pracować nie tylko z baterii, ale i z sieci - zasilacz sieciowy w zestawie! Сверхкомфортные 6-biegowa, huśtawka, mają dodatkową podkładkę na fotelu, zdejmowany zagłówek, nachylenie siedzenia regulowane w 4 pozycjach, 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa. Dla dzieci huśtawka Graco Lovin Hug Swing są używane od urodzenia do 11 kg. Cm. WIDEO w szczegółowym opisie...
 • Do ulubionych W ulubionych
Przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Odporne. Regulowane położenie oparcia i siedzenia. Pas bezpieczeństwa. Zabezpieczenie przed samoczynnym składania. Można je łatwo i szybko złożyć, aby zaoszczędzić miejsce.
 • Do ulubionych W ulubionych
Dla dzieci od urodzenia do 11 kg. 3 pozycje nachylenia. 6 prędkości kołysania. 2 prędkości wibracji. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.
 • Do ulubionych W ulubionych
Kojec-łóżko z dwoma poziomami i z siedmioma stopami. 2 prędkości wibracji materaca. Przytulny owalny wkład spacerowy z простеганной poduszką. Auto-wyłączanie timera. Zalecane dla dzieci od 0 do 12 miesięcy. Kolor: brązowy.
 • Do ulubionych W ulubionych
Huśtawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 9 kg. (około roku). Komfortowe i funkcjonalne электрокачели, które łączą w sobie od razu 2 produktu: huśtawka z automatycznym ciągłej i nieruchomy fotel z funkcją wibracji, w towarzystwie delikatnych melodii lub bez. System EasyLock pozwala łatwo zablokować fotel w ustalonej pozycji. Dodatkowy miękki zagłówek dla noworodka.Odpinany, zawó pozycji łuk z pluszową zabawką. 5 prędkości kołysania. Zegar automatycznego bujania. Funkcja automatycznego wyłączania. 8 melodii i 3 dźwięk natury z regulacją głośności. Technologia Hybridrive więcej niż 3 razy dłuższy czas pracy na baterii. Pracują cicho. Specjalne antypoślizgowe nóżki. Huśtawka szybko i dobrze układają się do przechowywania i przenoszenia.
 • Do ulubionych W ulubionych
Huśtawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 9 kg. (około roku). Komfortowe i funkcjonalne электрокачели, które łączą w sobie od razu 2 produktu: huśtawka z automatycznym ciągłej i nieruchomy fotel z funkcją wibracji, w towarzystwie delikatnych melodii lub bez. System EasyLock pozwala łatwo zablokować fotel w ustalonej pozycji. Dodatkowy miękki zagłówek dla noworodka.Odpinany, zawó pozycji łuk, z 2-ma pluszowych zabawek. 5 prędkości kołysania. Zegar automatycznego bujania. Funkcja automatycznego wyłączania. 8 melodii i 3 dźwięk natury z regulacją głośności. Technologia Hybridrive więcej niż 3 razy dłuższy czas pracy na baterii. Pracują cicho. Specjalne antypoślizgowe nóżki. Huśtawka szybko i dobrze układają się do przechowywania i przenoszenia.
 • Do ulubionych W ulubionych
Duża ilość funkcji rozrywkowych. Huśtawka укачивают w dwóch płaszczyznach: klasyczne huśtawki lub kołyska (boczne kinetoza). Amplitudę kołyski można regulować, trzy prędkości. Nad dzieckiem) umieszczono, karuzela z miękkimi zabawkami. Melodyjna muzyka i dźwięki. Oparcie jest regulowane w dwóch pozycjach. Huśtawka wyposażone w wymienny stolikiem i zabawkami na nim. Stolik można wykorzystać do pierwszych прикормов dziecka. Wygodny, zdejmowany dach. Stelaż huśtawki wykonana jest z metalu, są bardzo trwałe i niezawodne. Tapicerka łatwo zdejmować i prać. Huśtawka składane, po złożeniu zajmują mało miejsca. Zasilany z sieci lub z baterii.
 • Do ulubionych W ulubionych
Dzieciak będzie leżeć w wygodnym i przestronnym креслице i rozważyć zabawki, lekko kołysząc. Możesz wybrać najbardziej komfortową dla twojego dziecka prędkość obrotowa, która może towarzyszyć przyjemne, kojące kołysanki. Huśtawka różnią się przemyślana konstrukcja, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dziecka i wygodę jego rodzicom podczas przechowywania i transportu. Regulowane oparcie, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, 3 regulowane prędkości kołysania, automatyczne wyłączanie w czasie, 3 uspokajających melodii (kołysanki), specjalny system mocowania od wahań pozwala korzystać z электрокачели jak fotel. Huśtawka dobrze układają.
 • Do ulubionych W ulubionych
Idealnie nadają się do odpoczynku i zabawy dziecka zarówno w domu, jak i podczas pierwszych podróży. Zalecana grupa wiekowa: od urodzenia do 9 kg. Ergonomiczne zdejmowana wkładka dla noworodków. 4 tryby objawy choroby lokomocyjnej. Zdejmowana regulowana osłona przeciwsłoneczna. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z podwójnym zamkiem. Pilot zdalnego sterowania, korzystanie z którego bez wątpienia ocenić! Można łatwo uspokoić dziecko, będąc w odległości: włączyć рассладляющую muzykę, dźwięki natury lub tryb bicia serca, a także ustawić jeden z trybów objawy choroby lokomocyjnej. Wyjmowane podwieszane zabawki. Huśtawka łatwo się składają. Etui można łatwo zdemontować do czyszczenia.
 • Do ulubionych W ulubionych
O krześle: Zautomatyzowana fotel bujany 4moms MamaRoo (МамаРу) to najnowszy wynalazek amerykańskich twórców, lekarzy-pediatrów i utalentowanych projektantów, która jest w stanie podarować rodzicom więcej czasu wolnego. W procesie tworzenia tego innowacyjnego fotele przeprowadzano różne eksperymenty i testy, w tym z wykorzystaniem czujników, które ubierali się na rodziców, качающих swoich małych dzieci na rękach. W trakcie tych badań zostały ujawnione optymalne dla niemowląt ruchu, które stały się podstawą 5 trybów. Cechy: - Maksymalna waga dziecka do 11 kg - Naśladuje ruchy rodziców, качающих małych dzieci na rękach - 5 prędkości i 5 dźwięków natury (śpiew nocnych cykad, przyjemne dźwięki morza, szum deszczu, itp.), które Można włączać dziecku za pomocą wbudowanych głośników. - Ponadto, krzesło wyposażone jest w wejście dla odtwarzacza MP3, a ekonomiczne zasilanie z sieci uwalnia od potrzeby baterii -W zestawie znajduje się zawieszenie z zabawkami, który został opracowany z uwzględnieniem specyfiki dziecięcego widzenia. Specjalnie dla noworodków, niemowląt jedna ze stron zabawki wykonana jest w czarno-białej kolorystyce, a kolorowe strony zdobią malownicze fragmenty - Dla wygody dziecka siedzisko MamaRoo (МамаРу) może być wykonane praktycznie w dowolnym wygodną pozycję. A pokrowiec siedzenia łatwo zdejmować i prać w pralce - Fotel bujany MamaRoo (МамаРу) ma 5 optymalnych dla dzieci trybów jazdy (Samochód, Kangur, Swing, Taniec, Fala) - Waga: 6,5 kg - Wymiary: 50х60х85 cm O producencie: МамаРу oacute to pierwszy seryjny produkt amerykańskiej firmy 4 Moms (4 mamy). Założyli ją naprawdę cztery wielodzietne matki w czasie, gdy na tę czwórkę stanowiły one 15 dzieci! To właśnie bogate doświadczenie osobiste amerykańskich matek-założycielek firmy 4 Moms, nałożony na profesjonalizm разнопрофильных specjalistów, i pozwolił stworzyć unikalne produkty 4moms Mamaroo.
 • Do ulubionych W ulubionych
Najbardziej funkcjonalne, praktyczne i wygodne e-huśtawka-leżaczek 4 moms MamaRoo. Gumtree łódź chorobie lokomocyjnej dziecka w 5 różnych trybach - doskonała opcja dla dzieci od urodzenia do 11 kg. W trybie chorobie lokomocyjnej te huśtawki dokładnie powtórzyć ruchy mamy. Poruszają się tak samo, jak Ty! Ruch: góra-dół, z boku na bok. 5 trybów jazdy: samochód, kangur, huśtawki, kołyski, fala. 5 prędkości bujania. Regulowane pochylenie oparcia. 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Ruchoma łuk z dwustronnym zabawkami. 5 dźwięków natury i wejście dla odtwarzacza MP3. Obsługa Bluetooth: zarządzanie ruchem i dźwiękiem za pomocą aplikacji 4moms. Huśtawka 4moms MamaRoo 3.0 staną się dla Ciebie niezastąpionym pomocnikiem w opiece nad dzieckiem.
 • Do ulubionych W ulubionych
W kategorii huśtawek dla dziecka znajdziesz ponad 375 wyrobów ze zdjęciami i aktualnymi cenami od sprzedawców. W wyszukaniu odpowiedniego modelu pomoże filtr według producentów. Po wybraniu modelu możesz znaleźć najlepszą ofertę od sklepów sprzedających huśtawki dla dziecka. Informacja w katalogu oszczędza twój czas przy wyborze huśtawek dla dziecka i twoje pieniądze przy zakupie tego konkretnego modelu.