lornetki i lunety

 • Do ulubionych W ulubionych
Typ: lornetki. Powiększenie: 12x. Średnica źrenicy: 2,5 mm, Obudowa: metal.
 • Do ulubionych W ulubionych
Водозащищенный lornetka Bresser National Geographic 10x42 WP przy każdej pogodzie przekazuje jasny i szczegółowy obraz w wysokiej rozdzielczości. Prawidłowe odwzorowanie kolorów, małe obszary prześwietlone i wygodę użytkowania w najbardziej trudnych warunkach pogodowych to jest klucz do sukcesu tego modelu. Optyka najwyższej klasy Lornetka stworzony na bazie systemu roof-pryzmaty. Każdy element wykonany jest ze szkła optycznego BaK-4 najwyższej klasy. Na powierzchni soczewek okularów i obiektywów posiada kilka warstw powłoki odblaskowe, aby każdy kolor był jasny i nasycony. Водозащищенный obudowa Bresser National Geographic 10x42 to wodoodporna lornetka, który świetnie czuje się w słoneczny, i w deszczowy dzień. Jego obudowa jest w pełni обрезинен, co sprawia, że jest odporny nie tylko na działanie kropli, ale i do krótko nurkowaniu w wodzie. Ponadto, gumowa powłoka skutecznie tłumi drgania od spadków i przypadkowych uderzeń. Łatwość konfiguracji Lornetka nie tylko przyjemność trzymać w rękach, ale i wygodne dostosowanie. Szeroki pierścień ostrości ma rowkowane powierzchnie i ma lekki przebieg, co pozwala bardzo precyzyjnie skierować lornetkę na ostrość nawet w rękawiczkach. Osłony okularów zamocowane na optycznych rurach są łatwo usuwalne i nigdy nie będą bezpieczne. Za pomocą kilku prostych ruchów można szybko posuwać się naprzód muszle okularów do komfortowego obserwacji w okularach. Pierścień korekcji optycznej, położone na prawym окуляре, pozwala dokładnie nadrobić krótkowzroczność i dalekowzroczność w określonych w specyfikacji lornetki granicach. Możliwość stacjonarnych obserwacji Model ten przeznaczony jest w tym i dla stacjonarnych obserwacji. Lornetka posiada specjalne gniazdo statywu, kompatybilne z wszystkimi standardowymi фотоштативами. Przy takiej instalacji lornetki można uzyskać tuned i bardziej spokojny obraz, niż przy obserwacjach z ręki.
 • Do ulubionych W ulubionych
Расср0%wheat bez nadpłaty do 12 miesięcy! Hałwa do 6 miesięcy, Karta zakupów do 12 miesięcy, SMART karta na 3 miesiące. B N bez nadpłaty! STB EAC. Wszystkie sposoby płatności (w tym Visa, MasterCard, Maestro). Odbiór własny st. m. Akademia Nauk.
 • Do ulubionych W ulubionych
Typ: lornetki. Powiększenie: 8x. Średnica obiektywu: 40 mm. Warstwowa oświecenie: jest. Średnica źrenicy wyjściowej: 5 mm. Obudowa: powłoka gumowa.
 • Do ulubionych W ulubionych
Lornetka i luneta Celestron upclose 10x50 Hit sprzedaży
Typ: lornetki. Powiększenie: 10x. Średnica obiektywu: 50 mm Średnica źrenicy wyjściowej: 5 mm Kątowe pole widzenia prawdziwe: 6.8 stopni. Pole widzenia w odległości 1000 m: 118 m. Typ pryzmatu: Porro. Wynos źrenicy: 12 mm.
 • Do ulubionych W ulubionych
- lornetka - powiększenie 10x - średnica obiektywu 50 mm - waga 1100 g
 • Do ulubionych W ulubionych
lornetka zoom 12x - średnica obiektywu 25 mm - wyjście ucznia 2.5 mm - waga: 240 g
 • Do ulubionych W ulubionych
Wodoodporny. Średnica obiektywu: 50 mm Powiększenie: 7x. Pole widzenia: 7C. Min. odległość obserwacji: 5,5 m. Typ pryzmaty: BAK-4. Waga: 1,07 kg.
 • Do ulubionych W ulubionych
Typ: lornetki. Powiększenie: 7x. Średnica obiektywu: 35 mm Średnica źrenicy wyjściowej: 5 mm Kątowe pole widzenia prawdziwe: 9.2 stopni. Pole widzenia w odległości 1000 m: 161 m. Minimalna odległość ustawiania ostrości: 13 m. Typ pryzmatu: Porro. Wynos źrenicy: 13 mm. Regulacja odległości między źrenicami: 56-72 mm.
 • Do ulubionych W ulubionych
25-krotny lornetki z pryzmatów Porro. 70 mm четырехлинзовые obiektywy. Warstwowa oświecenie. Centralny ostrość. Ochronne z kauczuku. Adapter do mocowania do statywu. Miękki futerał do przechowywania i transportu.
 • Do ulubionych W ulubionych
Konstrukcja optyczna: pryzmat Porro. Oświecenie: warstwowa. Średnica obiektywu: 100 mm. Wzrost: 25х. Średnica źrenicy wyjściowej: 4 mm Wynos ucznia: 15 mm. Min. odległość obserwacji: 24 pm
Typ: lornetki. Powiększenie: 20x. Średnica obiektywu: 50 mm Średnica źrenicy: 2.5 mm Kątowe pole widzenia prawdziwe: 3.2 stopni. Pole widzenia w odległości 1000 m: 56 m. Typ pryzmatu: Porro.
 • Do ulubionych W ulubionych
lornetki polowej, częstotliwość: 15, średnica soczewki obiektywu: 70 mm