Elektryczna szczoteczka do zębów i irygator Braun Oral-B Expert в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Elektryczna szczoteczka do zębów i irygator Braun Oral-B Expert
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 846 855.00 zl.
szczotka, klasyczna, obrót, ilość nasadek w zestawie: 1, tryb "Codzienne czyszczenie", identyfikator ostrzegawczy o zużyciu
Cechy
Podstawowe Braun Oral-B Expert
Typ
? Technologia czyszczenia
? Rodzaj ruchu głowicy
? Ilość okrążeń
? Czujnik ciśnienia
? System zasilania
? Wyświetlacz
Funkcje Braun Oral-B Expert
? Ilość nasadek w zestawie
? Ilość trybów
? Tryb "Codzienne czyszczenie"
Cechy Braun Oral-B Expert
? Gumowany uchwyt
? Wskaźnik zużycia
? Identyfikacja dysz
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Braun Oral-B Expert
Producent: Braun GmbH, Frankfurter Str. 145, D­61476 Kronberg im Taunus, Germany
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt elektryczna szczoteczka do zębów i irygator Braun Oral-B Expert: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia elektrycznej szczoteczki do zębów i irygatora Braun Oral-B Expert w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić elektryczną szczoteczkę do zębów i irygator Braun Oral-B Expert w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w właściwości elektrycznej szczoteczki do zębów i irygatora Braun Oral-B Expert!