Sprzęt spawalniczy Fubag IRMIG 160 SYN в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Sprzęt spawalniczy Fubag IRMIG 160 SYN
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 7 642 350.00 zl.
MMA, MIG/MAG, TIG, średnica elektrody 0.8-1 mm prąd wyjściowy 15-160 A napięcie zasilania 220 W napięcie biegu jałowego 65 W klasa izolacji: F, waga 14 kg
Cechy
Podstawowe Fubag IRMIG 160 SYN
? Metody spawania
? Średnica elektrody (min.)
? Średnica elektrody (maks.)
? Minimalny prąd wyjściowy
? Maksymalny prąd wyjściowy
? Napięcie biegu jałowego
? Cykl pracy
? Napięcie zasilania
? Klasa izolacji
Wymiary i waga Fubag IRMIG 160 SYN
? Szerokość
? Wysokość
? Głębokość
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Fubag IRMIG 160 SYN

Podany produkt sprzęt spawalniczy Fubag IRMIG 160 SYN: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia sprzętu spawalniczego Fubag IRMIG 160 SYN w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić sprzęt spawalniczy Fubag IRMIG 160 SYN w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w właściwości sprzętu spawalniczego Fubag IRMIG 160 SYN!