Suszarka i lokówka Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 660 960.00 zl.
lokówka, moc 50 W, turmalin, długość przewodu zasilającego 2.5 m
Cechy
Podstawowe Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004
? Typ
? Moc
Funkcje Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004
? Funkcja jonizacji
Końcówki Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004
Powierzchnia robocza
Konstrukcja Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004
? Wskaźnik pracy
? Obrót przewodu
Cechy Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004
? Długość przewodu zasilającego
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004

Podany produkt suszarka i lokówka Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia suszarki i lokówki Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004 w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić suszarkę i lokówkę Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył niedokładność w właściwości suszarki i lokówki Hairway Titanium-Tourmaline mini 04004!