Segway Skymaster Wheels 10 Bluetooth в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 544 100.00 zl.
mini-гироскутер, silnik 700 W, obciążenie do 120 kg prędkość do 15 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 20 km głośniki, biały, żółty, czerwony, niebieski, czarny
Kolory
Cechy
Podstawowe Skymaster Wheels 10 Bluetooth
? Typ
? Moc silnika
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Bluetooth-system audio
? Kolor
Wymiary i waga Skymaster Wheels 10 Bluetooth
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Skymaster Wheels 10 Bluetooth

Podany produkt segway Skymaster Wheels 10 Bluetooth: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w wyniku czego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia segwaya Skymaster Wheels 10 Bluetooth absolutnie są poprawne.

Jeśli decyzję kupić segwaya Skymaster Wheels 10 Bluetooth w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości segwaya Skymaster Wheels 10 Bluetooth!