Segway SpeedRoll Premium Smart в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 499 255.00 zl.
mini-гироскутер, silnik 600 W, obciążenie do 120 kg prędkość do 15 km/h przebiegi na jednym ładowaniu 20 km głośniki, biały, graffiti, zielony, złoty, chrom, czerwony matowy, niebieski, niebieski matowy, srebrny chrom, niebieski chrom, czarny
Kolory
Cechy
Podstawowe SpeedRoll Premium Smart
? Typ
? Moc silnika
? Maksymalne obciążenie
? Maksymalna prędkość
? Zasięg na jednym ładowaniu
? Średnica kół
? Bluetooth-system audio
? Sterowanie ze smartfona
? Podświetlenie LED
? Kolor
? Dodatkowe informacje
Akumulator SpeedRoll Premium Smart
? Pojemność akumulatora
Wymiary i waga SpeedRoll Premium Smart
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
SpeedRoll Premium Smart

Podany produkt segway SpeedRoll Premium Smart: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia segwaya SpeedRoll Premium Smart w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić segwaya SpeedRoll Premium Smart w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości segwaya SpeedRoll Premium Smart!