Sprzęt spawalniczy Watt MMA 210 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Sprzęt spawalniczy Watt MMA 210
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 796 985.00 zl.
falownik, MMA, średnica elektrody 1.5-5 mm prąd wyjściowy 10-210 A napięcie zasilania 220 W pobór mocy 7 kw napięcie biegu jałowego 61 W klasa izolacji: F, waga 8 kg
Cechy
Podstawowe Watt MMA 210
? Typ
? Metody spawania
? Średnica elektrody (min.)
? Średnica elektrody (maks.)
? Minimalny prąd wyjściowy
? Maksymalny prąd wyjściowy
? Pobór mocy
? Napięcie biegu jałowego
? Napięcie zasilania
? Klasa izolacji
? Klasa ochrony
Cechy Watt MMA 210
? Uchwyt
Wymiary i waga Watt MMA 210
? Szerokość
? Wysokość
? Głębokość
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Watt MMA 210
Producent: ООО \"Эс Пи Ай Инструмент\" (импортер). Минская обл., Минский район, Западная окраина, д. Малиновка, д. б/номера, к. 85.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt sprzęt spawalniczy Watt MMA 210: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia sprzętu spawalniczego Watt MMA 210 absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić sprzęt spawalniczy Watt MMA 210 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości sprzętu spawalniczego Watt MMA 210!