Grzejnik Watt WCH-2000 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Grzejnik Watt WCH-2000
Towar wycofany z produkcji
термовентилятор, moc ogrzewania 2000 W elektroniczne zarządzanie, regulacja temperatury, wentylacja bez ogrzewania, montaż na ścianie, automatyczne wyłączanie: w przypadku przegrzania
Cechy
Podstawowe Watt WCH-2000
Typ
? Typ elementu grzejnego
? Moc ogrzewania
Funkcjonalność Watt WCH-2000
? Zarządzanie
? Regulacja temperatury
? Regulacja poziomu mocy
? Zegar
? Opcje montażu
Cechy Watt WCH-2000
? Wentylacja bez ogrzewania
? Automatyczne wyłączanie
? Pilot ZDALNEGO sterowania
? Wskaźnik pracy
Wymiary i waga Watt WCH-2000
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Watt WCH-2000
Producent: ООО \"Эс Пи Ай Инструмент\" (импортер). Минская обл., Минский район, Западная окраина, д. Малиновка, д. б/номера, к. 85.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt grzejnik Watt WCH-2000: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia grzejnika Watt WCH-2000 w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić grzejnik Watt WCH-2000 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w parametrach grzejnika Watt WCH-2000!