Grzejnik Watt WGH-2000 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Grzejnik Watt WGH-2000
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 136 025.00 zl.
konwektor, moc ogrzewania 2000 W regulacja temperatury, montaż na ścianie, automatyczne wyłączanie: w przypadku przegrzania
Cechy
Podstawowe Watt WGH-2000
Typ
? Moc ogrzewania
Funkcjonalność Watt WGH-2000
? Regulacja temperatury
? Zegar
? Opcje montażu
Cechy Watt WGH-2000
? Automatyczne wyłączanie
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Watt WGH-2000
Producent: ООО \"Эс Пи Ай Инструмент\" (импортер). Минская обл., Минский район, Западная окраина, д. Малиновка, д. б/номера, к. 85.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt grzejnik Watt WGH-2000: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia grzejnika Watt WGH-2000 w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić grzejnik Watt WGH-2000 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli błąd w parametrach grzejnika Watt WGH-2000!